Get Adobe Flash player

Клуб «Діалог з психологом» на тему «Сучасний медіа-вплив: вектор інформативності чи пропаганди?»

28 квітня (пн.) Навчально-наукова психологічна служба запрошує студентів та співробітників взяти участь в засіданні клубу «Діалог з психологом» на тему «Сучасний медіа-вплив: вектор інформативності чи пропаганді?».

 

Сьогодні в світі відбуваються процеси, до яких ми вже звикли, але насправді вони кричуще несправедливі і абсолютно неприпустимі. Вони відбуваються рутинно, тому навіть не з’являється думки, як чинити цьому опір. Один з найяскравіших подібних прикладів – це пропаганда по телебаченню, в газетах і соціальних мережах. Ми все це активно обговорюємо, часто обурюємось, сміємося над дивною і неадекватною інформацією, сміємося над тими, хто цьому вірить, але особливо нічого не робимо крім емоційних суперечок, хто правий, а хто – ні. Треба спробувати це змінити, і розпочнемо ми це на засіданні нашого клубу:

1.     Дізнаємось, які  існують інструменти пропаганди, і які з них зараз активно використовують ЗМІ.

2.     Навчимось на практиці виявляти інструменти пропаганди і таким чином захищати себе від неї.

 

Чекаємо на Вас 28 квітня о 15-15 за адресою: площа Свободи 6, Північний корпус університету, праве крило, 6 поверх, аудиторія 621, Навчально-наукова психологічна служба ХНУ імені В. Н. Каразіна, тел.: (057)707 55 08.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: