Get Adobe Flash player

Засідання методоб’єднання співробітників психологічних центрів вишів м. Харкова

13 грудня 2013 року на базі Психологічної служби ХНУ ім. В. Н. Каразіна відбулося чергове засідання методоб’єднання співробітників психологічних центрів вишів м. Харкова, в якому взяли участь 12 спеціалістів-психологів провідних вищих навчальних закладів нашого міста.

В ході роботи засідання, що мало назву «Дегустація тренінгів», учасники обмінялися досвідом розробки тренінгових програм та поділилися секретами їх впровадження в роботу психолога зі студентами та співробітниками вишу. Присутні мали змогу продегустувати окремі вправи з тренінгів «Управління собою та власними можливостями» й «Асертивність та впевнена поведінка», що використовують у власній практичній діяльності співробітники Національного фармацевтичного університету та ХНУ імені В. Н. Каразіна.

За згодою всіх учасників було прийнято рішення про продовження знайомства з тренінговими програмами, розробленими спеціалістами психологічних центрів вишів м. Харкова. Отже, наступна зустріч учасників методоб’єднання – «Дегустація тренінгів. Частина друга» – попередньо запланована на 31 січня 2014 року.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: