Get Adobe Flash player

Вітаємо з початком нового навчального року!

Навчально-наукова психологічна служба Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вітає адміністрацію, викладачів, співробітників та студентів університету з початком нового навчального року! Зичимо всім наснаги на продуктивну роботу та навчання і сподіваємося на цікаву та плідну співпрацю!

Ми розпочинаємо цей навчальний рік з інформування про нові напрями діяльності Психологічної служби та проведення тренінгу «Знайомство» для студентів-першокурсників. Запрошуємо до участі в тренінгу академічні групи та їх кураторів!

Для студентів усіх курсів ми пропонуємо тренінгові програми, направлені на отримання досвіду ефективного планування та використання власного часу, визначення пріоритетних життєвих цілей, тренування впевненої поведінки, розвиток навичок публічних виступів, усвідомлення себе як потенційно успішного професіонала та особистості. Тренінги проводяться в групах по 8-12 осіб у зручний та вільний від навчання час.

Ми, як і завжди, готові надати конфіденційну психологічну допомогу тим, хто потребує консультації щодо розв’язання проблем у власній навчальній та професійній діяльності, у взаємодії з оточуючими, вирішенні особистісних психологічних труднощів.

Упродовж навчального року співробітники Психологічної служби за запитом будуть проводити діагностику індивідуальних та соціально-психологічних характеристик учасників навчального процесу, надавати практичні рекомендації щодо необхідності їх врахування та можливостей використання у навчальній та професійній діяльності.

Нагадуємо, що всі послуги Психологічної служби є безкоштовними для студентів та співробітників університету.

З повагою, колектив Психологічної служби

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: