Get Adobe Flash player

Тренінг впевненої поведінки

    Часом трапляється так, що люди, які поводяться абсолютно впевнено в одних ситуаціях (наприклад, при виконанні улюбленої роботи або в звичній домашній обстановці), зовсім губляться в інших (наприклад, в товаристві вродливої жінки чи при виді строгого начальника). Чому це відбувається? Від чого залежить впевнена (або невпевнена) поведінка? Яку поведінку ми можемо назвати впевненою? Наскільки вона пов’язана з упевненістю в собі і в чому істинний секрет цієї якості? Як навчитися розвивати в собі впевненість і змінювати свою поведінку в бажаному напрямку?

    Наш тренінг створений для тих, хто прагне знайти свої власні відповіді на всі ці питання, хто хоче навчитися знаходити вихід з різних ситуацій і втілювати особисті цілі в своє життя. В ході занять кожному учаснику надається можливість виявити свої звичні моделі поведінки, навчитися нейтралізовувати власні сумніви і страхи, справлятися з хвилюванням і тривогою за допомогою різних методів. Окремий блок вправ присвячений знайомству з собою, розкриттю власних якостей та усвідомленню себе в цьому світі.

    На тренінгу ми будемо вчитися висловлювати свої почуття, розуміти і приймати себе і свій досвід, вірити в себе і в свої здібності, використовувати свої права та вчитися їх відстоювати, при бажанні говорити «ні», позбавлятися залежності від чужої думки і зайвої самокритики та робити те, що хочемо ми, а не те, чого хочуть інші.

    Ми будемо раді, якщо на нашому тренінгу Ви не тільки познайомитеся з моделями впевненого поведінки і навчитеся застосовувати їх на практиці, але й по-справжньому знайдете почуття впевненості в собі та власних силах.

    Тривалість тренінгу: 12 годин.

    Тренер: Борисенко Тетяна Віталіївна

2 коментарі до Тренінг впевненої поведінки

 • Мирослава коментує:

  Занятия мне очень понравились! Это далеко не пустые слова, которые часто звучат в качестве отговорки.
  Положительными чертами хотелось бы отметить
  - упражнения, которые развивают и внутренний мир(осознание образа, я), и внешний мир(поведенческие черты);
  - открытость всех участников тренинга;
  - на него хотелось возвращаться.
  Огромное СПАСИБО Татьяне Витальевне за понимание, открытость и искренность.
  Поэтому до новых встреч!

 • Тетяна коментує:

  Спасибо большое за проведенные тренинги. Желаю Вам успехов в работе, вдохновения и сил для проведения следующих тренингов.

Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: