Get Adobe Flash player

Пісочна терапія

Що таке пісочна терапія?

Часто людина не може зрозуміти та визначити джерело своїх труднощів, болю або конфлікту. Пісочна терапія дозволяє представити в образах те, що відбувається у внутрішньому або зовнішньому світі людини. Всі ми родом з дитинства і основна частина наших проблем проросла в нього глибоким корінням. Повернення до дитинства дає можливість пояснити багато причин нашої поведінки, вчинків; з дитинства людина черпає свій енергетичний потенціал, в дитинстві можна знайти вирішення проблем дорослого.

Що ми робитимемо: в процесі індивідуальної роботи в настільній пісочниці за допомогою фігурок людей, тварин, казкових персонажів і природних матеріалів людина моделює свій внутрішній світ, переносячи назовні внутрішні конфлікти, проблеми та напругу.

Навіщо Вам це потрібно: ця робота дозволяє усвідомити й осмислити ситуацію, створює «міст» між несвідомим і усвідомлюваним, внутрішнім і зовнішнім, духовним і фізичним, і дає можливість клієнтові від ролі «жертви обставин» перейти до ролі «творця» свого життя! Завдяки творчому самовираженню, на несвідомо-символічному рівні відбувається «відреагування» внутрішньої напруги, пошук шляхів вирішення проблем і розвитку особистості, зниження тривожності, підвищення самооцінки й впевненості у собі.

Пісочна терапія

Робота заснована на використанні проективної методики пісочної арт-терапії, технік системних розстановок, системного моделювання та об’ємного сприйняття реальності.

Проводить сеанси пісочної терапії Шахова Олена Григорівна, методист навчально-наукової психологічної служби ХНУ ім. В.Н. Каразіна, практикуючий психолог, сертифікований арт-терапевт, кандидат біологічних наук.

Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: