Get Adobe Flash player

Комунікативний тренінг

    Кожен з нас по-своєму розуміє місце і роль спілкування в своєму особистому та соціальному житті – хтось цінує інформацію, отриману від інших людей; хтось надає перевагу спілкуванню про важливі і необхідні речі для соціуму; деякі люблять говорити про себе, а хтось – слухати інших. Але кожна людина розуміє необхідність і цінність самого процесу спілкування – з собою, іншими або всім оточуючим … Але здатність говорити і слухати не відображає повністю весь багатогранний і завжди непередбачений процес комунікації між людьми. Тому цей тренінг призначений для тих, хто любить і хоче спілкуватися, хоче удосконалюватися в своїх комунікативних навичках, прагне придбати нові методи і техніки спілкування.

    В процесі тренінгу в практичних завданнях та ситуаціях будуть розглянуті різні стилі, навички спілкування; в іграх буде наочно демонструватися весь процес комунікації; під час дискусій ви зможете поділитися своїм баченням ефективного способу спілкування і отримати зворотній зв’язок від групи.

    Кожен отримає можливість спробувати себе у звичних та незвичних ситуаціях комунікації, побачити достоїнства і недоліки комунікативних технік та прийомів, подивитися на процес спілкування під новим кутом.

Тренінг розрахований на 5 занять по 2,5 години.

  1. Перша зустріч присвячена знайомству учасників і пошуку спільної відповіді на одне з найважливіших питань – що таке спілкування, яким э процес комунікації між людьми і для чого він нам потрібен?
  2. Під час другої зустрічі ми спробуємо визначити, про що ми найчастіше дізнаємося в спілкуванні і як можна отримати всю цікаву для вас інформацію.
  3. На третьому занятті ми познайомимося з таємницею невербальної комунікації – спробуємо спілкуватися без слів!
  4. Четверта зустріч буде присвячена не найприємнішому, але необхідному і корисному елементу будь-якого процесу комунікації – критиці. Дізнаємося секрети конструктивної критики – яким чином допомагати співрозмовнику, а не ображати його.
  5. П’яте заняття буде заключним, на якому ми підіб’ємо підсумок пройденого матеріалу і в різних ролях і стилях продемонструємо один одному свої вміння.

Кількість учасників: 5-12 чоловік.

Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: