Get Adobe Flash player

Командоутворюючий семінар «Моя команда – разом і поруч»

Нечасто зустрінеш людину, яка працює або навчається зовсім одна. В основному, всі ми є членом будь-яких груп – навчальній (шкільний клас, університетська група або курси з водіння), робочої (група співробітників або окремих фахівців в професії), не кажучи вже про групи за інтересами або переконаннями. Нерідко вступаючи до ВНЗ чи на нову роботу, ми замислюємося – «А який там буде колектив?», «З ким мені доведеться працювати?», «Чи варто йти з групи вже знайомих для мене людей до абсолютно нових відносин?». Також нерідко це є одним з чинників прийняття рішення. І не випадково.  Відносини всередині групи, якою б вона не була, безумовно, впливають на процес роботи і навчання, розвитку, творчості та самовідчуття людини в роботі чи навчанні. Тому ми і задаємося питанням – як побудувати такі відносини в групі, щоб вони мотивували і підтримували нас у діяльності, підштовхували до нових вершин і допомагали в складних рішеннях. Відносини всередині групи не завжди складаються так, як нам би хотілося. Для цього в даному семінарі ми будемо дізнаватися один одного (не тільки по імені і місця проживання), відчувати слабкі і сильні сторони як окремих учасників, так і групи в цілому; постараємося взаємодіяти не тільки на рівні слів і розпоряджень, але на рівні розуміння і ефективного просування всієї групи вперед.

Семінар з командоутворення буде цікавий всім «молодим» групам, які хочуть побудувати згуртований колектив. Буде корисний усім колективам, які хочуть стати справжньою командою. І зацікавить усі команди, які прагнуть розвивати і підтримувати корпоративний дух.

У програмі семінару:

 • Можливість дізнатися один про одного те, що залишається за межами аудиторії або офісу.
 • Діагностика найбільш типових реакцій і стилів поведінки кожного співробітника, опрацювання взаємодії членів групи.
 • Спільна творча діяльність і вироблення ефективної стратегії роботи команди.
 • Усвідомлення цінності та внеску учасників у роботу команди.
 • Стратегії прийняття групових рішень, способи відстоювання своєї позиції і прийняття чужої думки.
 • Невербальне взаємодія учасників – вміння домовлятися та продуктивно йти до мети без зайвих слів.
 • Логічні завдання, розподіл обов’язків і мозковий штурм – впораєтеся з усім відразу?
 • Відпрацювання навичок керувати і прислухатися до рекомендацій інших.
 • Передаємо інформацію один одному – що ми чуємо і що говоримо іншим.
 • Нестандартне будівництво – зробити «все з нічого» за допомогою креативності, цілеспрямованості та ефективної роботи групи.
 • Пишемо свою історію – це тільки перша сторінка успішної роботи дружної команди!

Семінар призначений для навчальних / робочих груп від 5 до 15 чоловік.

Тривалість семінару – 10 годин (+ перерви).

Мова семінару – російська.

Контакти

Наша адреса: пл. Свободи, 6, Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 6 поверх, ауд. 6-21.

Телефон: (057) 707-55-08.

Место нахождения Психологической службы: